Archery     Hall 1 Thursday 19:30 - 21:30
Hall 1 Saturday 15:00 - 17:30
     
Badminton   Hall 1

Monday 18:00 - :19:30

Hall 1 Thursday 18:00 - 19:30
     
Basketball Men     Hall 2 Mon 20:00 - 21:30
Hall 2 Tues 19:30 - 21:30
Hall 2 Sat 15:30 - 17:30
Hall 2 Sun 15:30 - 17:30
     
Basketball Women    Hall 2 Monday 18:00 - 20:00
Hall 1 Friday 07:00 - 08:30
Hall 2 Saturday 15:30 - 17:30
Hall 2 Sunday 15:30 - 17:30
     
Boat   Studio 1 Monday 07:00 - 08:30
Studio 1 Tuesday 07:00 - 08:30
Studio 1 Thursday 07:00 - 08:30
Studio 1 Friday 18:30 - 19:30
     
Canoe  Swimming Pool Monday 20:00 - 21:30
Swimming Pool Thursday 19:30 - 21:30
     
Cricket  Hall 1 Monday 19:30 - 21:30
Hall 2 Saturday 08:30 - 10:00
     
Dance       Studio 2 & 3 Monday 20:00 - 21:30
Studio 3 Tuesday 20:00 - 21:30 
Studio 1, 2 & 3 Wednesday 20:00 - 21:30
Studio 1 & 2 Thursday 20:00 - 21:30
Studio 1  Thursday 19:30 - 21:00
     
Fencing   Studio 1 Monday 19:45 - 21:30
Hall 1 Thursday 19:30 - 21:30
     
Football Women  3G pitch, Riverside Tuesday 20:00 - 21:30
  Grass Pitch, Riverside Sun: 10:30 - 12:00
     
Football Men   3G pitch, Riverside Monday 20:00 - 21:30
3G pitch, Riverside Tuesday 17:00 - 18:30
3G pitch, Riverside Friday 17:00 - 19:00
     
Futsal Men Hall 1 Tuesday 20:00 - 21:30
Hall 1 Friday 20:00 - 21:30
     
Gaelic Football (W) Floodlit Grass, Riverside Thursday 17:30 - 19:00
     
Gaelic Football (M) Floodlit Grass, Riverside Tuesday 18:30 - 20:00
Floodlit Grass, Riverside Thursday 19:00 - 21:00
     
Handball   Hall 2  Tuesday 7:00 - 9:00
Hall 2  Friday 20:00 - 21:30
Hall 2  Sunday 09:30 - 11:30
     
Hockey (Men)  Hockey Pitch, Riverside Monday 19:45 - 21:30
Hockey Pitch, Riverside Friday 18:00 - 20:00
     
Hockey(Women)  Hockey Pitch, Riverside Tuesday 18:00 - 20:00
Hockey Pitch, Riverside Thursday 18:00 - 21:30
     
Judo  Studio 2 Wednesday 14:00 - 16:00
Studio 2 Friday 19:00 - 21:00
Studio 2 Sunday 12:00 - 14:00
     
Karate   Studio 1 Tuesday 20:00 - 21:30
Studio 1 Saturday 12:00 - 15:00
Studio 3 Sunday 16:00 - 17:30
     
Lacrosse  Hockey Pitch, Riverside Monday 18:00 - 19:45
Hall 2 Friday 16:00 - 17:00
     
Netball    Hall 2 Monday 20:00 - 21:30
Hall 2 Wednesday 19:30 - 21:30
Hall 2 Friday 17:00 - 18:30
     
Rugby Men 3G Pitch, Riverside Monday 18:30 - 20:00
  Grass Pitch, Riverside Friday 19:00 - 20:30
     
Rugby Women  3G Pitch, Riverside Tuesday 20:00 - 21:30
Floodlit Grass, Riverside Friday 17:30 - 19:00
     
Shinty   Grass pitch, Riverside Wednesday 14:00 - 16:00
Grass pitch, Riverside Saturday 14:00 - 16:00 
     
Squash     Squash Courts Monday 19:20 - 21:30
Squash Courts Friday 18:40 - 20:40
Squash Courts Sunday 14:30 - 17:30
     
Sub Aqua  Swimming Pool Sunday 9 September 14:00 - 17:30 Try Dive
Swimming Pool Weekend of 6/7 Oct
     
Swimming/W Polo     Swimming Pool Wednesday 19:30 - 21:30
Swimming Pool Friday 19:30 - 21:30
Swimming Pool Sunday 15:00 - 17:30
Swimming Pool Monday, Tuesday, Thursday 07:00 - 08:00
     
Taekwondo  Studio 2 Tuesday 20:05 - 21:30
Studio 3 Thursday 20:00 - 21:30
     
Tennis    Tennis Courts Tuesday 18:00 - 21:00
Tennis Courts Wednesday 19:00 - 20:00
Tennis Courts Thursday 18:00 - 20:00
Hall 2 Sunday 11:30 - 13:00
     
Trampoline   Hall 1 Monday 19:30 - 21:30
Hall 1 Friday 19:00 - 21:30
Hall 1 Saturday 09:00 - 11:00
     
Triathlon   Swimming Pool Mon: 19:00 - 20:00
Swimming Pool 1 lane Wednesday & Friday 07:00 - 08:00
Studio 3 bikes Wednesday 18:45 - 19:45
     
Volleyball     Hall 1 Tuesday 07:00 - 08:30
Hall 1 Wednesday 17:00 - 18:30 (women)
Hall 1 Wednesday 18:30 - 20:00
Hall 1 Wednesday 20:00 - 21:30 (men)
Hall 2 Friday 18:30 - 20:00
     
Ultimate Frisbee   Hall 2 Monday 07:00 - 09:00
Hall 2 Wednesday 18:00 - 19:30
3G Pitch, Riverside Saturday 09:30 - 11:00